Full Details for Lot 24

Auction 829, Lot # 24

GABRIEL MACOTELA
(Guadalajara, Jalisco, 1954 - )

Sin título
Firmada y fechada 92
Litografía 67 / 75
74 x 51.5 cm
Estimado $ 10,000-20,000